Digest

ISRM

O projektu

Phareim.gif (2994 bytes)

 

V roce 1996 Národní vzdělávací středisko iniciovalo s podporou programu Phare vytvoření Informačního střediska rozvoje managementu (ISRM) při CMC Čelákovice. Díky dosavadním aktivitám Střediska tento projekt pokračovala dále i v roce 2000, jeho činnost je pro nutnou komplexnost poskytovaných služeb zajišťována společně třemi profesně vyspělými pracovišti - knihovnou CERGE EI Univerzity Karlovy v Praze, dále Centrem informačních a knihovnických služeb Vysoké školy ekonomické v Praze, a českou informační společností Albertina icome Praha s.r.o. Podpora z programu Phare skončila s koncem roku 2000 - proto nyní hledáme partnery a vítáme sponzory, kteří by nám pomohli projekt dále rozvíjet.

Informační služby ISRM jsou poskytovány vzdělávacím institucím i přímo managementu v České republice, a jsou především zaměřeny na zlepšování informovanosti a informační kultury v oblasti manažerského vzdělávání. Služby ISRM jsou ve své standardní formě poskytovány zdarma.

Nabízíme Vám služby Střediska i možnost užší spolupráce, pomozte nám zajistit další pokračování projektu, které je závislé především na zájmu odborníků z oblasti rozvoje a vzdělávání v managementu - a samozřejmě i na dalším financování.

Zadavatel projektu

NVF Národní vzdělávací fond, Václavské nám. 43, 110 00 Praha 1
PhDr. Miroslava Kopicová, ředitelka

Hlavní řešitel

CERGE Knihovna CERGE-EI, Politických vězňů 7, 111 21 Praha 1
PhDr. Hana Pessrová, ředitelka

Spoluřešitelé

AiP Albertina icome Praha s.r.o., Štěpánská 16, 110 00 Praha 1
Ing. Vladimír Karen, obchodní ředitel
CIKS VŠE Vysoká škola ekonomická - CIKS, nám. W. Churchilla 4, 130 67 Praha 3
PhDr. Stanislava Bícová, CSc., ředitelka
 

Management Digest - hlavní stránka ] Aktuality ] Tématické oblasti ] Časopis MANAGEMENT DIGEST ] Služby ] [ O projektu ] Registrace ] Pro členy (heslo) ] Zpětná vazba ] Kontakty ] Mapa stránek ]

Logo STUDIO aha! Grafický design 
© 2000-2001 Studio aha!

Provoz serveru a aktualizace Albertina icome Praha s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. Aktualizace 18.05.2004

[CNW:Counter]